Kraina Radolin I Gryzaki i przysmaki dla psów

O Firmie - Kraina Radolin

Firma Kraina Radolin powstała z miłości do zwierząt, którym chcemy dostarczać wyłącznie najwyżej jakości i w pełni naturalne wyroby wytwarzane z polskich surowców. Pochodzimy z niewielkiej, wyjątkowo urokliwej wsi położonej w północnej Wielkopolsce, a nasz zakład produkcyjny znajduje się na wiejskich terenach w bezpośrednim otoczeniu pięknej natury.

W naszej szerokiej ofercie dostępne są suszone gryzaki klasy premium produkowane ze sprawdzonego polskiego mięsa pochodzącego od lokalnych dostawców. Wszystkie wyroby poddajemy specjalnemu procesowi suszenia, dzięki czemu proponowane przez nas gryzaki wyróżniają się naturalnym smakiem, zapachem oraz bogactwem minerałów, witamin i białka, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego psa. Współpracujemy jedynie z najlepszymi lekarzami weterynaryjnymi czuwającymi nad procesem przygotowywania produktów. Stale monitorujemy jakość wytwarzanych wyrobów, a nasze gryzaki pozbawione są konserwantów, chemii oraz innych dodatków aromatyzujących, przez co możesz być pewien, że Twój pupil otrzyma pyszną i przede wszystkim wartością przekąskę, która doskonale uzupełni codzienną dietę czworonoga. Szczególną wagę przywiązujemy również do proekologicznego stylu życia, dlatego każdy z produktów umieszczamy w przyjaznym środowisku opakowaniu wytworzonym z recyklingu.

Oprócz wyjątkowych walorów odżywczych nasze wyroby efektywnie zaspokajają podstawowe potrzeby psów jakimi jest żucie i gryzienie. To właśnie te czynności są niezastąpione w procesie szkolenia oraz wychowywania czworonogów. Systematyczne gryzienie proponowanych przez nas przekąsek korzystnie wpływa na apetyt, zapobiega utracie cennych składników i minerałów, a także znacząco ogranicza tworzenie się płytki bakteryjnej.

Zdrowie i szczęście każdego psa są dla nas najważniejsze, dlatego wybierając nasze naturalne gryzaki premium nie tylko sprawisz wyjątkową radość swojemu pupilowi, ale również zadbasz o odpowiednią kondycję jego organizmu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Prowadzisz sklep zoologiczny lub hurtownię?

Skontaktuj się z nami! 

Przygotujemy specjalną ofertę.

Zamknij Mój koszyk
Zamknij Lista życzeń
Ostatnio oglądane Zamknij

Zamknij
Nawigacja
Kategorie

OTRZYMAJ 5 % RABATU
NA STAŁE NA ZAKUPY U NAS !

Zapisz się do naszego newslettera